zapraszam na nasze strony

Wspólnota Chleb Życia

Żyjemy z ludźmi ubogimi wokół Chrystusa w Eucharystii,starając się pomóc im wyjść na prostą.
Prowadzimy domy dla ludzi bezdomnych, fundusz stypendialny, przedszkole, świetlicę dla młodzieży na wsi.

przejdź

Skarby Prababuni

Prowadzimy przetwórnię i szwalnię dając pracę bezrobotnym kobietom na wsi w Świętokrzyskim. Pyszne, tradycyjne przetwory i oryginalna bielizna.


przejdź

Katolelementarz

W co wierzą katolicy, jak się modlą, rozważania, filmy, audio.


przejdź

Intencje modlitwy

Tutaj można wpisać prośby o modlitwę. Dwa razy w tygodniu odprawiana jest w tych intencjach msza  św.
przejdź

napisz do mnie

napisz do mnie

0 0 opinie
dobry/niedobry
subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
wewnętrzny komentarz do fragmentu
zobacz wszystkie komentarz
Aga
18 dni temu

7

Grzegorz
2 miesięcy temu

W Kościele mieszka Bóg,który jest Miłością.COVID-19,czy też inne koronawirusy były zawsze.Jest to dla nas czas próby,czy też oczyszczenia,ale też szczególny czas łaski.Tam gdzie jest Bóg nie ma śmierci,bo jest Panem życia.Może dopuścić,że Ktoś w Kościele umrze…Adorując JHS zapytałem Go,dlaczego…Odpowiedź była błyskawiczną…Nie kochają Boga tylko świat doczesny(mamona).Szerzy się bałwochwalstwo.Jeśli Ktoś jest kłamcą i twierdzi,że mówi prawdę popełnia większy grzech od tego,co przyjmuje to za prawdę.Ojciec ubogich JHS przestrzegał przed fałszywymi prorokami.Siostro w Chrystusie -my mamy służyć Bogu.

Emilia
2 miesięcy temu

Kochana Siostro Małgorzato, dziękuję za Twoją misję, za to co robisz dla innych, właśnie przeczytałam piękny tekst kardynała Krajewskiego o Siostrze. Więcej takich osób jak Siostra potrzeba nam dziś zarówno na świecie, jak i w kościele. Jestem osobą wierzącą, studentką, ale to co się dzieje w kościele bardzo mi doskwiera i boli, głównie to co robią księża, a teraz po wielu latach wszystkie te historie wychodzą na światło dzienne. Wielu duchownych mogłoby uczyć się od Siostry. Chciałam spytać czy istnieje jakaś możliwość wolontariatu we Wspólnocie Siostry? Jakiegoś działania, pomocy? Domyślam się, że teraz w dobie pandemii może być ciężko. Z okazji zbliżających się urodzin życzę Siostrze wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, siły i łask Bożych, niech Siostra po prostu dalej robi swoje, bo jest to piękne! Pozdrawiam serdecznie 🙂

bogusz
6 miesięcy temu

Dziękuje Pani że wspiera TVN i inne media antykatolickie. Oboje wiemy że boga nie ma. Razem z Panią najpierw osmieszymy niewykształconych biedaków którzy modla się za pomocą mediów rydzyka a później zmarginalizujemy kościół katolicki w Polsce – tak jak np we Francji. Siostra bardzo nam pomaga. Jest pani bardzo wykształcona w przeciwieństwie do roboli i wiesniaków ze wsi. Bym powiedział że jest pani madrzejsza od jezusa. Niech zyje nauka. Precz z wiarą,

Joanna
17 dni temu
odpowiedz na  bogusz

Żal mi Cię, Synu. Bez Boga musi Ci być bardzo ciężko. Ja, gdybym nie wierzyła w Boga, byłabym przerażona bo nie miałabym oparcia w absolucie, w najwyższym dobru i jedynej sprawiedliwości. Jak bardzo musi Cię przerażać nadchodzący koniec życia. Naprawdę bardzo Ci współczuję.

Anna
4 miesięcy temu
odpowiedz na  bogusz

Ta wypowiwdź świadczy o tym, że nie ma Pan pojęcia o istocie pracy Siostry. Niestety skrajnych fanatyków po żadnej ze stron “polskiego sporu” nie sieją..

Grzegorz
6 miesięcy temu
odpowiedz na  s.M

Dziękuję Siosto Małgorzato że jesteś z nami!
Twoja Wiara przenosi góry.
Niech Bóg błogosławi zdrowiem.
Pozdrawiam
Grzegorz

Darek
7 miesięcy temu

Kocham Cię Siostro. Jesteś prawdziwym Kościołem Miłosierdzia. Tak cudownie Cię znaleźć 🙂