zapraszam na nasze strony

Wspólnota Chleb Życia

Żyjemy z ludźmi ubogimi wokół Chrystusa w Eucharystii,starając się pomóc im wyjść na prostą.
Prowadzimy domy dla ludzi bezdomnych, fundusz stypendialny, przedszkole, świetlicę dla młodzieży na wsi.

przejdź

Skarby Prababuni

Prowadzimy przetwórnię i szwalnię dając pracę bezrobotnym kobietom na wsi w Świętokrzyskim. Pyszne, tradycyjne przetwory i oryginalna bielizna.


przejdź

Katolelementarz

W co wierzą katolicy, jak się modlą, rozważania, filmy, audio.


przejdź

Intencje modlitwy

Tutaj można wpisać prośby o modlitwę. Dwa razy w tygodniu odprawiana jest w tych intencjach msza  św.
przejdź

Wesołych Świąt

 

Wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom, Czytelnikom życzę dobrych marzeń i ich spełnienia i dedykuję tę piękną ikonę. 
Jezus jest jedynym Jubilatem, który w dniu swoich urodzin rozdaje prezenty. Obyśmy wszyscy wyciągnęli po nie ręce i odebrali, każdy swój, imiennie podpisany. Nie zawsze są one opakowane w błyszczące papierki.

Prawda, Pokój, Miłość.
Do spotkania po Świętach.

6 Responses to Wesołych Świąt

  • Siostro, witam ze straszliwym opóźnieniem i z musztardą po obiedzie. Nie zdążyłam ze świętami – może z nowym rokiem zdążę… albo z Wielkanocą… 🙂 Nie było mnie, szlajałam się 🙂 Ciesze się, że jestem tu z powrotem i czekam niecierpliwie na kolejny post. Wszystkiego dobrego!

    • No i jak to mądrze wymyślone, ze Święta są co roku. W ten sposób wszystko, czego nie zdążyliśmy upiec, zjeść lub posprzątać, możemy zrobić za rok. I nie trzeba żałować straconej okazji. A serio, to witam i pozdrawiam także. s.M

  • Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed potępieniem. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.Mt 7:21 “Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”Pozdrawiam. Tadeusz – katolikWarto poświęcić trochę czasu dla wieczności.http://tradycja-2007.blog.onet.pl/ Przepraszam, jeśli boisz się Pana Jezusa, który jest Prawdą, Drogą i Życiem.

    • Każdy ma swój “czas ostateczny”. Wierzę w nieskończone miłosierdzie Boże, zatem -prawdziwa miłość usuwa lęk. Warto żyć dla Miłości nie ze strachu, tylko dla jej piękna. Pozdrawiam.s.M

  • Z okazji radosnego czasu Narodzenie, życzę Siostrze spotykania na drodze Swojego życia takie gwiazdy betlejemskie, które w mroku będą wskazywać Siostrze drogę do Pana, bo każdy z nas potrzebuje czasami światła.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.